• De afgelopen dagen zijn er meerdere fora waarop bestaande accounts worden overgenomen door spammers. De gebruikersnamen en wachtwoorden zijn via een hack of een lek via andere sites buitgemaakt. Via have i been pwned? kan je controleren of jouw gegeven ook zijn buitgemaakt. Wijzig bij twijfel jouw wachtwoord of schakel de twee-staps-verificatie in.

Corrupte Backup

Status
Niet open voor verdere reacties.

khvdhel

Junior lid
Lid geworden
7 feb 2008
Berichten
30
Waarderingsscore
0
Ik heb een backup op een stick gemaakt n maand geleden.
Nu blijkt de backup corrupt te zijn en kan niet worden uitgelezen.:wall: Wie heeft een oplossing voorhanden om een niet juist opgeslagen backup toch uit te lezen? Mijn computer leverancier heeft al veel geprobeerd maar komt er ook niet uit. Het komt weleens voor zegt hij, maar niet vaak dat een backup niet goed is opgeslagen... Ik hoop dat iemand mij kan helpen. Bijvoorbaat dank!

Mvg
Kees van der Hel
 
Met welk programma is de backup gemaakt?
 
Ik heb onlangs gelezen dat n back-up nooit voldoende is. Je zou er eigenlijk drie moeten hebben. Ik gebruik Ghost en SyncBack en heb alles veilig gesteld op extern station H en J. En alle doc en docx bestanden ook nog eens op een USB-stick. Helaas weet ik geen antwoord op je vraag. Een programmeur zou misschien uitkomst kunnen brengen. Je moet idd wel weten met welk programma de back-up is gemaakt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan