• De afgelopen dagen zijn er meerdere fora waarop bestaande accounts worden overgenomen door spammers. De gebruikersnamen en wachtwoorden zijn via een hack of een lek via andere sites buitgemaakt. Via have i been pwned? kan je controleren of jouw gegeven ook zijn buitgemaakt. Wijzig bij twijfel jouw wachtwoord of schakel de twee-staps-verificatie in.

Geen Geluid Op Dvd-boxen

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Jasper
  • Startdatum Startdatum
J

Jasper

Gast
Ik heb een kabel (geluid + beeld) van de pc naar de tv. Nu is de beeldkwaliteit perfect, maar krijg ik alleen geluid op de TV-boxen, niet op dvd-boxen. Ik heb dus geen surround!!!

Ik heb een kabel met een aansluiting voor de grafische kaart en de geluidskaart aan de ene kant (computer) en een SCART-aanlsuiting aan de andere kant (tv). Deze SCART-kabel heb ik op mijn TV/video-combi van Philips aangesloten. Er loopt ook een SCART-kabel van mijn TV naar de dvd-speler (Panasonic). In de dvd-speler zitten maar 2 SCART aansluitingen.

WAT MOET IK DOEN VOOR GELUID (en beeld) OP DE DVD-SPELER???
 
Terug
Bovenaan