• De afgelopen dagen zijn er meerdere fora waarop bestaande accounts worden overgenomen door spammers. De gebruikersnamen en wachtwoorden zijn via een hack of een lek via andere sites buitgemaakt. Via have i been pwned? kan je controleren of jouw gegeven ook zijn buitgemaakt. Wijzig bij twijfel jouw wachtwoord of schakel de twee-staps-verificatie in.

[sec.nieuws] Symantec en Cisco verslikken zich in 2010

Status
Niet open voor verdere reacties.

*Kingpin*

Lid
Lid geworden
23 jan 2004
Berichten
89.558
Waarderingsscore
229
Symantec en Cisco verslikken zich in 2010

Niet alleen SpamAssassin (zie klik) had problemen met het jaartal 2010, ook Symantec en Cisco verslikken zich in het nieuwe decennium. De Symantec Endpoint Protection Manager beschouwt alle updates die nieuwer dan 31 december 23:59 zijn als verouderd. Het beveiligingsbedrijf werkt aan een oplossing, maar voorziet in de tussentijd updates met een hoger versienummer, maar dezelfde datum. Het probleem is aanwezig in Symantec Endpoint Protection v11 en Small Business Edition v12.

Verder blijkt dat de cookie vervaldatum van de Cisco CSM load balancer op 1 januari 2010 is ingesteld, waardoor gebruikers continu geherbalanceerd worden, in plaats van een blijvende verbinding krijgen. Klanten van de Duitse Postbank konden geen geld opnemen omdat de software van de geldautomaten problemen met het jaar 2010 had. Ook Windows Mobile blijkt niet immuun voor de problematiek. In 2010 verstuurde SMS-berichten krijgen 2016 als datum en zo zijn er nog veel meer voorbeelden.
Bron: Security.nl, 05-01-2010
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan