• De afgelopen dagen zijn er meerdere fora waarop bestaande accounts worden overgenomen door spammers. De gebruikersnamen en wachtwoorden zijn via een hack of een lek via andere sites buitgemaakt. Via have i been pwned? kan je controleren of jouw gegeven ook zijn buitgemaakt. Wijzig bij twijfel jouw wachtwoord of schakel de twee-staps-verificatie in.

Virus W32.pinfi

  • Onderwerp starter Onderwerp starter potuil
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.
P

potuil

Gast
Ik heb een virus genaamd W32.pinfi en kan hem met geen stokken van mijn computer krijgen (ook niet met norton antivirus 2004) Wat moet ik nu doen?
 
Draai even een online scan met Housecall en vink daar de optie auto herstel aan, na het scannen krijg je een overzicht van de gevonden wormen te zien en in dit kadertje aan de rechterijde staat verwijderen.

http://housecall.trendmicro.com/


Oh ja, als het virus eventueel ook in een herstelpunt zit kan het niet gevonden/verwijderd worden door een virusscanner. Je zult dan eerst systeemherstelmoeten uitzetten en weer aan zodat je herstelpunten weg zijn. Hierna scannen, virus verwijderen, en systeemherstel weer aanzetten.

Systeemherstel = Deze computer met rechtermuis aanklikken-eigenschappen-systeemherstel-vinkje zetten bij systeemherstel uitschakelen- toepassen. Na het scannen met je pc het vinkje weer terug zetten.
 
Duizend maal merci het is eraf!!!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 
Geen dank Potuil, nog welkom op het forum. :D



Topic is opgeslost en wordt egsloten, op verzoek van de topicstarter kan deze weer worden geopend.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan